КАРМЕЛІТСЬКІ ДНІ МОЛОДІ

Кармелітські Дні Молоді в Гвоздаві вже кілька років поспіль є місцем духовного відпочинку. Вони відбуваються раз на рік, в серпні місяці, і хоча тривають лише 3-4 дні, ці дні наповнені інтенсивним смакуванням поглибленої молитви, плідної тиші і людськими взаємовідносинами – це саме те, що творить стиль кармелітського життя. Щорічним зустрічам товаришують святі Кармелю – вчителі зв’язку з Богом і людиною. 

 

V Кармелітські Дні Молоді
8 -11 
серпня 2019 

«Озброїтися мужністю»

Гаслом V Кармелітських Днів Молоді в Україні буде«Озброїтися мужністю». Для молодих людей тема мужності завжди дуже важлива і актуальна. Бо чи можеш про себе сказати, що ти у кожній ситуації мужня людина, мужній християнин?  А може, постійно відчуваєш, що всередині тебе страх, який не дозволяє тобі бути собою і жити згідно з Божими натхеннями на всі сто?

Під час Кармелітських Днів Молоді нас щоразу супроводжує інший святий Кармелю. Цьогорічні зустрічі дають можливість пізнати історію життя та навчання св. Рафаїла Каліновського. Кармелітський святий переконує, що з мужньою вірою в Ісуса Твоє життя стане зовсім 

іншим. Мужність, якої навчає св. Рафаїл, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, ким є сьогодні, а ким покликані бути. 

На наші дні молоді запрошено багато цікавих людей: старших і молодших, богопосвядчених і світських, які поділяться своїми знаннями та досвідом про мужність людини з біблійного і духовного, сімейного та психологічного, медичного і екзистенціального боку.

V Кармелітські Дні Молоді це час, щоб знайти небанальні відповіді на питання про те, як стати більш мужнім у своєму щоденному християнському житті. 

Чекаємо на Вас!

> Організатори   > Що потрібно знати  > Програма  > Заявки на участь  > Св. Рафаїл

Зустрічі Молоді і товаришуючи їм гасла:

2015 – I КДМ зі
св. Терезою від Ісуса

2016 – II КДМ зі
св. Луї та Зелі Мартен

2017 – III КДМ зі
св. Йоаном від Хреста

2018 – VI КДМ зі
св. Терезою від Дитяти Ісус