КАРМЕЛІТСЬКІ ДНІ МОЛОДІ

Кармелітські Дні молоді в Гвоздаві вже кілька років є місцем духовного відпочинку.

Відбуваються раз в рік, в серпні місяці, і хоча тривають лише 3-4 дні, але це дні інтенсивного смакування поглибленої молитви, плідної тиші і людських взаємовідносин – це є те, що творить стиль кармелітського життя.

Щорічним зустрічам товаришують святі Кармелю – вчителі зв’язку з Богом і людиною. 

   >     Організатори    

ІV Кармелітських Днів Молоді  9 -12серпня 2018 

«На крилах довіри – до віри»

Для молодих людей тема довіри завжди дуже важлива і актуальна.Бо чи можеш про себе сказати, що ти вмієш вповні довіряти Богу? А може, постійно відчуваєш, що всередині тебе щось не дозволяє тобі розправити крила? Св. Тереза від Дитяти Ісус, кармелітська свята, переконує, що з довірою до Ісуса Твоє життя стане зовсім інше.

Довіра, яку вчить св. Тереза, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, ким є нині, а ким покликані бути. ІV Кармелітські Дні Молоді ? це час, щоб знайти небанальні відповіді на питання про те, як довірити Богу своє життя на все сто.

Під час Днів Молоді нас щоразу буде супроводжувати  св. Терези від Дитяти Ісус. Крім того, ми запросимо багато цікавих людей, старших і молодших, законних і світських, які поділяться своїми знаннями та досвідом про свободу людини з біблійного і духовного, сімейного та психологічного, медичного і екзистенціального боку.

 

     >     Що потрібно знати               >      Програма               >     Заявки на участь          

Зустрічі Молоді і товаришуючи їм гасла:

2015 – I КДМ зі
св. Терезою від Ісуса

2016 – II КДМ зі
св. Луї та Зелі Мартен

2017 – III КДМ зі
св. Йоаном від Хреста

2018 – VI КДМ зі
св. Терезою від Дитяти Ісус