Перейти до вмісту

Відчуваєш покликання?

«… кармелітка складає себе в жертві на хресті, і її кров спливає на грішників, прохаючи милосердя і розкаяння. І все це відбувається в мовчанні, без жодних свідків. Скільки ж людей вважає її життя нікчемним, а все ж кармелітка є як Божа Овечка, Яка усуває гріхи світу, присвячує себе, щоб зібрати до Вівчарні заблуканих овець. Світ не знав Христа так само, як не знає і її. Зачаровує мене це цілковите самозреченняВона не бачить навіть плодів своєї молитви, побачить їх лише у небі.”(св. Терезі з Лос  Андес)

Прийняття до нашого дому попереджує певний період часу особистого контакту кандидатки зі спільнотою, щоб обопільно розпізнати Божу Волю. Щоб кандидатка могла бути прийнятою, у виборі чернечого життя вона повинна керуватися надприродною мотивацією, мати прагнення досконалої любові, відзначатися замилуванням до Таїнств Церкви та життя молитвою. Повинна також мати закінчену середню освіту та добре фізичне і психічне здоров’я.

 Документи необхідні для прийняття:

  •  Свідоцтво про хрещення та миропомазання
  • Характеристика від Настоятеля приходу до якого належить
  • Лікарська довідка про стан фізичного та психічного здоров’я
  • Біографія
  • Прохання про прийняття у письмовій формі

Процес формації у  Кармелі включає в себе наступні етапи:

Аспірат – перебування кандидатки у кляузурі протягом трьох місяців для глибшого розпізнання покликання та пізнання способу нашого життя.

Постулат, триває 1рік. Це час, який дозволяє на поступовий перехід від світського життя до життя в Ордені.

Новіціат, триває два роки. Розпочинається цей етап обрядом впровадження до чернечого життя, так званими облучинами, коли кандидатка отримує чернечу рясу Кармелю, білий велон і нове ім’я. Метою новіціату є – внутрішнє присвоєння собі духу властивого наслідуванню Христа у формі властивій Терез’янському Кармелеві, а також пізнання та досвідчення властивих йому вимог.

Тимчасові обіти. Кандидатка відновлює їх щорічно протягом 3 років, зобов’язуючись до життя трьома євангельськими радами і тим самим через послугу Церкви вона стає богопосв’яченою особою, членом Ордену і Чернечого дому у якому перебуває. У цьому часі, продовжує новіціацьку формацію і готується до цілковитого посвячення себе Богові через принесення вічних обітів.

     >      Контакти