Перейти до вмісту

Кармелітські дні молоді

VІІІ Кармелітські Дні Молоді
«LIVE IN THE MOMENT»
8-11 серпня 2024

1. ТЕМА

Гасло VІІІ Кармелітських Днів Молоді в Україні: «Live in the moment». Жити в моменті – це мати свідомість, що вчора вже не має, а завтра ще не настало. Всіх нас час від часу турбує біль з минулого, чи тривога з майбутнього. Скільки разів вони вже крали і крадуть наше СЬОГОДНІ.

Гортаючи стрічку в Instagram чи  TikTok, де люди «живуть в моменті», ми впадаємо в паніку, вважаючи, що з нашим життям щось не так. Інші люди живуть щасливо , без проблем … здається, що в них таке гарне та безтурботне життя , проте часто те, що ми бачимо – це ілюзія, яка не має нічого спільного з реальністю. Сьогодні кожен з нас вибирає, як виглядатиме наше майбутнє, а для того, щоб створити майбутнє – потрібно творити Його вже сьогодні.

Ісус не чекав моменту, коли він буде готовий виконувати свою місію, Він ДІЯВ. Він не чекав, коли настане чудо, Він його творив! В присутності з Отцем і Святим Духом. Наш Господь Ісус Христос показав нам рішення до кожної ситуації нашого життя- ДІЯТИ. Тут і зараз.

Тому чекаємо на тебе у серпні в Гвоздаві, де наш головний експерт з Божої присутності проведе свій тренінг, де ти навчишся жити IN THE MOMENT.

2. ПОКРОВИТЕЛЬ ЗУСТРІЧІ

Під час наших Днів Молоді щороку нас супроводжує один зі святих Кармелю. Цьогорічні зустрічі дадуть можливість пізнати історію життя та навчання бр. Лаврентія від Воскресіння. Цей босий кармеліт, хоча жив давно і далеко від України (XVІI ст., Франція) знайшов ключ до щастя: навчився переживати кожну хвилину свого життя як дар від Бога, жити кожного дня в присутності живого Бога.

3. У ПРОГРАМІ

На Днях Молоді відбуватиметься все, що потрібно молодій людині, яка хоче поглибити свій зв’язок з Христом, іншою людиною і з самим собою. Буде час для спільної адорації і тихої медитації. Почуємо цікаві конференції та переконливі свідоцтва. Буде можливість зустрітися з іншими молодими людьми, весело провести час і поділитися тим, як я переживаю віру. Отці сповідатимуть і роздаватимуть те, що найдорожче − Тіло Ісуса в Євхаристії. Не забудемо також про танці, футбол, теніс, теренову гру чи майстер класи з цікавими людьми. 

4. ОРГАНІЗАТОРИ

У нашій команді – Босі Кармеліти з Бердичева, Києва та Гвоздави, сестри-терезіянки з Бердичева та Луцька та українська молодь, яка вже «заражена вірусом» Кармелю :-)

5. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

  • Вік: 16-30 років (народженні не пізніше 2008 р.)
  • Приїзд: Збір учасників у четвер, 8 серпня, у Санктуарії Матері Божої св. Скапулярію в Бердичеві. Саме тут, біля чудотворної ікони Цариці України, ми обміняємося першими поглядами та посмішками і зануримося в дух кармелітської молитви. Реєстрація учасників о 15.00. Початок о 16.00. Після вечірньої Служби ми залишимо Бердичів і поїдемо на орендованому автобусі до мальовничої місцевості села Гвоздава (30 хвилин дороги).
  • Повернення додому: У неділю, після Святої Служби об 11.00 у Гвоздаві, повернемося разом автобусом до Санктуарію в Бердичеві. Дні Молоді завершаться короткою молитвою перед чудотворною іконою Матері Божої св. Скапулярію. Обійми і прощання − орієнтовно о 15.00.
  • Що взяти з собою: Нічліг буде влаштовано у приміщенні монастиря та в домівках мешканців села. Всі заняття будуть проходити на території кармелітського костелу села Гвоздава. Обов’язково візьміть із собою такі речі: спальний мішок, карімат, теплий одяг для прохолодних вечорів, взуття для прогулянок лісом та спортивних ігор, записник і Біблію.
  • Плата за участь: Плата за участь у зустрічі становить 600 грн (за всі дні, у цьому числі їжа, пісенник, гаджет учасника, доїзд автобусом з Бердичева до Гвоздави і назад, та кошти за всю організацію).

6. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Заявки на участь прийматимемо до 1 серпня виключно через Google Forms https://forms.gle/YFa76YyVDHLcp855A

7. ПЕРЕДАЙ ДАЛІ

Допоможіть нам розповсюдити цю інформацію про зустріч серед якнайбільшої кількості молоді. Запросіть друзів зі свого двору, школи чи праці. Як нас знайти у соцмережах:

Зустрічі Молоді і товаришуючи їм гасла:

2023 – VII КДМ зі св. Едитою Штайн
2019 – V КДМ зі
св. Рафаїлом Каліновським
2018 – VI КДМ зі
св. Терезою від Дитяти Ісус
2017 – III КДМ зі
св. Йоаном від Хреста
2016 – II КДМ зі
св. Луї та Зелі Марте
2015 – I КДМ зі
св. Терезою від Ісуса