КАРМЕЛІТСЬКІ ДНІ МОЛОДІ

VI Кармелітські Дні Молоді

12-15 серпня 2021

«Ми шукали тебе»

 

 «Ми шукали тебе» так звучить гасло VI Кармелітських Днів Молоді в Україні. Воно  тісно пов’язане зі святим Йосифом, а також з молодою особою. Матір Божа Марія скерувала ці слова до Ісуса, який на порозі своєї юності начебто дав посмакувати своїм опікунам гірко-солодкий смак таємниці своєї особистості (Євангеліє від Луки 2, 41-52). Протягом чергових КДМ ми спробуємо увійти під опікою Пресвятої Марії та святого Йосифа в простір таємниці молодого серця. Поставимо собі за мету цих днів:

  • збагнути свою неповторність,
  • побачити цінність життя,
  • усвідомити гідність свого тіла,
  • відчути красу задіяних для любові розуму і волі,
  • розпізнати свій талант.

Під час Кармелітських Днів Молоді нас щоразу супроводжує інший святий Кармелю. Цього року це буде Святий Йосиф – Обручник Пресвятої Діви Марії та Опікун Ісуса, нашого Спасителя.
В духовності Кармелю святий Йосиф займає дуже важливе місце. Свята Тереза від Ісуса довіряючи його заступництву подолала всі перешкоди на дорозі відновлення нашого Ордену. Йому присвяченні численні монастирі босих кармелітів і кармеліток, які вважають себе духовними синами святої Терези і святого Йоана від Хреста.

В постаті святого Йосифа особливо захоплює його невідкладна готовність для служіння Богові та близьким. Він являється людиною віри. Як його прадід Авраам він приймає слово Бога з відкритим серцем, покірним розумом, відкривається на тайну приходу Божого Сина в тілі, а його мужня воля служить для діла таємниці Спасіння.

На наші Дні Молоді запрошено багато цікавих людей: старших і молодших, богопосвячених і світських, які поділяться своїми знаннями та досвідом людини з біблійного і духовного, сімейного та психологічного, медичного і екзистенціального боку.

Запрошуємо Тебе знайти в святому Йосифу приятеля твоєї юності. Святий Йосиф – слово, тіло, діло – твій провідник на шляху розуміння Божого слова, поваги до дару людського тіла і творчого підходу до діла твого покликання. 

Чекаємо на Тебе!

Організатори   > Що потрібно знати  > Програма  > Заявки на участь  

Зустрічі Молоді і товаришуючи їм гасла:


2015 – I КДМ зі
св. Терезою від Ісуса 


2016 – II КДМ зі
св. Луї та Зелі Мартен 


2017 – III КДМ зі
св. Йоаном від Хреста 

2018 – VI КДМ зі
св. Терезою від Дитяти Ісус
2019 – V КДМ зі
св. Рафаїлом Каліновським