Перейти до вмісту

Музей Джозефа Конрада

Для багатьох людей ім’я Джозефа Конрада асоціюється лише з Англією, але для тих, хто знайомиться з цим письменником, стає зрозумілим, чому музей його пам’яті було створено в Бердичеві.

Юзеф Теодор Конрад Коженьовський, це справжнє ім’я митця, народився 3 грудня 1857року, вже через два дні був охрещений в монастирі Босих Кармелітів в Бердичеві де і провів своє раннє дитинство.

З метою наближення постаті видатного письменника, нашого земляка, виникла ідея створення інтерактивного музею. Головним ініціатором цієї благородної справи став професор ЗдіславНайдер, визначний знавець та біограф митця.

Ініціатива отримала підтримку української влади та Міністерства культури та національної спадщини Польщі, а місцем створення музею було обрано мури монастиря Кармелітів Босих.

Роботу над формою та дизайном вистави виконали працівники Музею літератури у Варшаві.

Експозиція Музею розповідає про великого поляка, видатного англійського письменника та нашого земляка. Головною метою авторів, було не лише збирання матеріалів та представлення їх в музеї, але заохочення всіх відвідувачів зануритись (вперше, але не в останнє) в надзвичайний світ пригод, автора «Серця темряви».

Життя і творчість неймовірної особистості представлена в трьох частинах. Перша охоплює раннє дитинство на Україні, важку долю дитини революційних засланців. У другій частині представлений нелегкий шлях реалізації мрії та розвиток морської кар’єри.

Третя частина знайомить з літературною спадщиною Джозефа Конрада, його позицією у світі літератури та життя письменника у Великобританії.

Відкриття музею відбулося 28 червня 2015 року за участю представників влади та гостей з-за кордону

Сьогодні двері музею відкриті для віх хто бажає ознайомитись з творчість письменника та зарядитись, від нього, відвагою і впертістю у реалізації своїх мрій.

Всіх щиро запрошуємо.

Розклад роботи: 

Понеділок – Вихідний
Вівторок – П`ятниця 10.00 – 18.00
Субота 9.00 – 14.00
Неділя 9.00 – 14.00
Вхід – добровільна пожертва
Запис для замовлення екскурсовода за тел: 067-8761042

E-mail: kamiladzis@gmail.com

Детальніша інформація на Інтернет-сторінці музею: http://konrad-museum.co.ua/