Перейти до вмісту

Дні зосередження «Занадто зайняті, щоб (не) молитися»

Запрошення на реколекції в кармелітську пустелю: 12-14 квітня
Від початку року відбулися три сесії реколекції в кармелітській пустелі в Гвоздаві, неподалік Бердичева. Умови монастиря в Гвоздаві дають можливість проведення «мікро» – реколекції (до 7 осіб з ночівлею, до 15 учасників в дню зосередження всуботу).
Тема всіх реколекції: молитва. Нам варто пам’ятати, що в цій темі ми постійно першокласники. Торкаємо різних аспектів молитви, щоб кожного разу під час реколекції відчути, що: вчимось молитви… молячись.
У квітні чергові реколекції в кармелітській пустелі: з 12 по 14 квітня. Тема нагадує про щоденну боротьбу за час, який варто присвятити молитві та про її плоди для нашої щоденності:
«Занадто зайняті, щоб (не) молитися».
Як завжди конференції будуть спиратися на навчанні добірних, святих вчителів молитовного життя, але будемо старатися також зрозуміти у світлі їхнього навчання труднощі в молитві сучасного вірянина. Запрошуємо взяти участь
 у повній програмі (від п’ятниці вечора до обіду в неділю)
 або в одноденному дню зосередження (в суботу, 13 квітня, від 9.00 до 20.00).
Вартість участі:
Ціна за участь в повному варіанті (п’ятниця-неділя) 600 гривень. У вартість входить нічліг в двохмісній кімнаті, постіль, рушники, харчування. Ціна за участь в суботу 250 гривень.

Місце проведення: мальовниче село Гвоздава, 20 км від Бердичева. Доїзд: на трасі Житомир-Бердичів потрібно повернути у селі Рея і проїхати 3 км через ліс.
Запис та детальна інформація: о. Рафал Мишковський OCD, 067 111 74 86

1
2
3
previous arrow
next arrow
Shadow

Категорії

Календар подій

Видавництво

3
2
1
previous arrow
next arrow
Shadow