ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Що відбуватиметься: Можна сказати, все, що потрібно молодій людині, яка хоче поглибити свій зв’язок з Христом, з іншою людиною і з самим собою. Буде час для спільної Адорації Ісуса в Пресвятих Дарах, для роздумів над Словом Божим і перебування в наметі пустельника. Почуємо цікаві конференції та переконливі свідчення. Буде можливість зустрітися з іншими молодими людьми, весело провести час і поділитися тим, як я переживаю віру. Отці сповідатимуть і роздаватимуть те, що найдорожче – Тіло Ісуса в Євхаристії.

Вік: 16-30 років (наймолодші 2003 року народження) 

Де збираємося: Збір учасників у четвер, 8 серпня, в Санктуарії Матері Божої св. Скапулярія в Бердичеві. Саме тут, біля чудотворної ікони Цариці України, ми обміняємося першими поглядами та посмішками і зануримося в дух кармелітської молитви. Реєстрація учасників розпочнеться о 15.00. Привітання та початок зустрічі о 16.00. Свята Меса о 17.00. Після вечірньої Служби Божої ми залишимо Бердичів і поїдемо на орендованому автобусі до мальовничої місцевості села Гвоздава (30 хвилин дороги). Зверніть увагу! Особи, які запізняться на цей автобус, будуть змушені самостійно шукати транспорт і добиратися до місця призначення, а що не так просто. Автобуси до Гвоздави їздять дуже рідко.

Повернення додому: У неділю, 11 серпня, після Святої Меси о 11.00 у Гвоздаві, повернемося разом до Санктуарію в Бердичеві. Дні Молоді завершаться короткою молитвою перед чудотворною іконою Матері Божої св. Скапулярія. Обійми і прощання орієнтовно о 15.30.

Що взяти з собою: Нічліг буде облаштовано у приміщенні майбутнього монастиря (для хлопців), а в домівках меншканців села (для дівчат). Всі заходи будуть проходити на території кармелітського краму села Гвоздави. Обов’язково візьміть із собою такі речі: спальний мішок, карімат, теплий одяг для прохолодних вечорів, взуття для прогулянок лісом та спортивних ігор, записник і Біблію.

Внесок за участь в КДМ становить 120 гривень. Однак, якщо він для тебе зависокий і є перешкодою для твоєї участ, напиши нам щиро про це. Віримо, що добрий Господь подбає про вирішення цієї проблеми. 

Запитання: На всі питання і сумніви відповідає

о. Юзеф Кухарчик

тел. 098 318 76 80; joszkokarmel@gmail.com

Не пропусти! Візьми з собою близьку тобі людину. Можливо, завдяки тобі, Христос промовить до її серця.