Покликання жінки

Заняття 1. Тема: Покликання жінки

Опис: Що говорить про жіночість Біблія (Приповідки 31,10-31, Пісня над піснями)? Які риси сплітаються в характері жінки? Що про жіночість говорять нам постаті Девори, Естери, Діви Марії? Чому найглибшим покликанням жінки є явити Божу красу у цьому світі?


Заняття 2. Тема: Покликання жінки

Опис: Чи кожна жінка красива? Які складові частини жіночої краси? Чи може краса бути небезпечна? Яка жінка є найбільш приваблива для чоловіків? Як жінці повірити, що вона красива і явити цю красу назовні? Чому жінка повинна явити свою красу  у світі? Кому потрібна жіноча краса? Чи Церква не гамує проявів жіночої краси?


Заняття 3.  Тема: Покликання жінки

Опис: Які основні прагнення знаходяться у серці жінки? Про що найбільше мріє жінка? Що про покликання жінки говорить її біблійна назва ezerkenegdo(поміч)? Який вплив на розкриття жіночої краси має чоловік? Які маски може надягати зранена жінка? Як прояви чоловічості та жіночості вже проявляються в дитинстві? Що означає в Біблії слово: ezerkenegdo? Які свої Божественні риси Господь вклав у жінку?


Заняття 4. Тема: Покликання жінки

Опис: Продовжуємо роздуми про покликання жінки,  розважаючи її біблійну назву  ezerkenegdo. Що найбільше виснажує жінку? Яка рана є у серці жінки? Як пасивність чоловіка нищить жіночу красу і впевненість у собі? Що має робити жінка, яка хоче явити свою красу і реалізувати своє покликання?  Деспотична та пригнічена жінка – це прояви викривленої жіночості. Чим характеризуються деспотичні та пригнічені жінки? Які тактики сварок характерні для чоловіків та жінок?

 

Заняття 5. Тема: Покликання жінки

Опис: Якою буде правильна постава жінки? Що означає для жінки бути спокусливою? Які жінки зустрічаються в родоводі Ісуса і чому вони туди потрапили?