Чому чоловіки не ходять до церкви?


Заняття 1. Тема: Чому чоловіки не ходять до церкви?

Опис: Які причини того, що чоловіки менше ходять до Церкви? Чи жінки більш релігійні ніж чоловіки? Чи потребує Церква чоловіків? Що приносять чоловіки з собою до Церкви? Що Церква пропонує для чоловіків? Як виглядала Церква часів Ісуса Христа? Як впливає віруючий батько на релігійне життя своєї родини?


Заняття 2. Тема: Чому чоловіки не ходять до церкви?

Опис: Що дає  Церква для чоловіків? Які причини того, що чоловіки менше ходять до Церкви? У чому повинен змінитись душпастир, щоб більше притягнути чоловіків до Церкви?


Заняття 3. Тема: Чому чоловіки не ходять до церкви?

Опис: Які риси має релігійність чоловіка? Справжня релігійність повинна не гамувати, але допомагати чоловікові розвивати його чоловічість. Які потреби має чоловік? Чому чоловік часто відчуває свою некомпетентність, служачи в Церкві? Які  маємо в наших церквах душпастирські пропозиції для чоловіків? Чи сучасна іконографія і сакральна музика відповідають потребам чоловічої душі? Як в минулих століттях Церква виходила на зустріч потребам чоловіків?

 

Заняття 4. Тема: Чому чоловіки не ходять до церкви?

Опис: Що говорить соціологія та психологія на рахунок присутності чоловіків у Церкві? Які головні психологічні особливості чоловіка і жінки? Чи завжди відхід підлітків-юнаків від церкви пов'язаний з втратою віри? Що робити жінкам, які самотньо виховують хлопців, щоб ті не відійшли від віри?


Заняття 5. Тема: Чому чоловіки не ходять до церкви?

Опис: Як виглядала Церква у часах св. Бенедикта? Чого чоловік (жінка) найбільше боїться? Які головні потреби має чоловік? Яка схема мислення і діяльності характерна для чоловіків? Як впливає монотонність на чоловіка?

Заняття 6. Тема: Чому чоловіки не ходять до церкви?

Опис: Що потрібно робити, аби повернути чоловіків до Церкви? Ось кілька порад: говорити про цю проблематику; усвідомити собі реальну соціологічну ситуацію в парафії; створювати для чоловіків в парафіях приязне середовище; створювати душпастирські групи для чоловіків; давати чоловікам можливості служіння при парафіях, де вони почували б себе компетентними; впроваджувати стиль проповідування відповідний для чоловіків; використовувати в проповідяхчоловічу мову.