Втілюємо своє покликання, виховуючи характер

Заняття 1. Тема: «Виховуємо в собі вміння впливати».

Опис: Обговорюємо 5 рівнів лідерства, які спричиняють 5 різних видів впливу.

Заняття 2. Тема: «Виховуємо в собі вміння вибирати пріоритети».

Опис:  У чому полягає принцип Паретто? Як, вибираючи і тримаючись пріоритетів, конструювати своє життя? Як навчитися казати: «ні» другорядним речам?

Заняття 3. Тема: «Виховуємо в собі цільність».

Опис: Що таке цільність? Як виховувати в собі цільність, нероздвоєнність особистості? Як наслідки цільності особистості? Як нецільність батька вплинула на молодого Карла Маркса?

Заняття 4. Тема: «Виховуємо в собі здатність змінюватись».

Опис: Чому нам необхідно постійно змінюватись, розвиватись? Як змінюватись? Які етапи розвитку проходить кожна організація?

Заняття 5. Тема: «Виховуємо в собі здатність вирішувати проблеми». Частина 1

Опис: Як правильно відноситись до проблем? Проблема – це трагедія, чи шанс? Як перетворити проблему в творчу силу, яка мене розвиває?

Заняття 6. Тема: «Виховуємо в собі здатність вирішувати проблеми». Частина 2

Опис:  Що таке менталітет проблем і менталітет рішень? У чому проявляється ці два менталітети? Як виховати в себе менталітет рішень?

Заняття 7. Тема: «Виховуємо в собі здатність вирішувати проблеми». Частина 3

Опис: Як виглядіє молитва людини з менталітетом проблем і менталітетом рішень? Як подолати тиск оточення, яке критикує? Якщо починаю вирішувати проблеми і знеохочуюсь: що тоді? Чим відрізняється правильна позиція від впертості? 50 сек треба зазарнути до кореня цієї проблеми

Заняття 8. Тема: «Виховуємо в собі вміння зайняти позицію».

Опис: Що означає зайняти життєву позицію? Чому набагато важливіша моя позиція ніж події, які відбуваються? Чому життєвий успіх набагато більше залежить від позиції ніж від професійної підготовки?

Заняття 9. Тема: «Виховуємо в собі здатність бути наставником».

Опис:  Суть наставництва – помітити і допомогти розвинути таланти в іншій людині. Чи тема наставництва може бути корисною для звичайних людей? Яка різниця між працівником, вчителем, керівником і наставником? Яке відношення до інших людей повинен мати наставник? Що в наставництві можемо навчитися у Наполеона?

Заняття 10. Тема: «Вчимося бути наставником у царя Давида».

Опис: Чому воїни Давида безмірно були відданими свому ватажку? Як Давид зумів виховати людей з дна суспільства: бідних, слабких, закомплексованих на визначних людей свого часу? Як Давид доростав до буття наставником? Як Давид відносився до інших людей?

Заняття 11. Тема: «Вчимося вділяти підтримку і схвалення іншим людям».

Опис: У чому полягає принцип 101%? Як виховувати у собі вділяти іншим підтримку і схвалення? Як не знеохочуватись невдячністю інших? Як навчитися сприймати людей не такими якими вони зараз є, але такими, якими вони можуть стати? Як Бог виховував переляканого Гедеона на хороброго лицаря?

 

Заняття 12. Тема: «Вчимося наставництва у Христофора Колумба».

Опис: Які труднощі мусив подолати Колумб? Як, дякуючи унікальності своєї особистості, Колумб зумів організувати подорож? Чим відрізняється мотивація від маніпуляції?

 

Заняття 14. Тема: «Вчимося передбачувати майбутнє».

Опис: Чи можливо передбачати майбутнє? Бачення майбутнього створює лідера, чи лідер створює бачення майбутнього? Як розвивати в собі вміття бачити майбутнє? Які існують рівні бачення майбутнього?

                                  

Заняття 14. Тема: «Бачення».

Опис: Що таке бачення? Чи потрібно людині бачення? Як отримати бачення? Як розвивається бачення? Яке апостол Павло має бачення для помісної церковної спільноти?