Покликання Гедеона

Покликання Гедеона. Заняття 1. Тема: «Гедеон - людина, яка перемогла свій страх». Опис: Чому ми, маючи великий потенціал, не можемо його розвинути? Чому Ангел називає переляканого Гедеона хоробрим чоловіком?

 Покликання Гедеона. Заняття 2. Тема: «Гедеон - людина, яка перемогла свій страх». Опис: Як від своєї проблеми перейти до зрозуміння свого покликання? Що буде коли я відмовлюся від покликання, яке запланував мені Бог? Як вірність у малому підготовляє людину до зрозуміння свого майбутнього покликання? Як повірити у себе?

Покликання Гедеона. Заняття 3. Тема: «Гедеон - людина, яка перемогла свій страх». Опис: Як оримання візії для свого життя допомагає реалізувати своє покликання? Як Гедеон вчився ходити вірою? Як навчитися жити у присутності Бога?


Покликання Гедеона. Заняття 4. Тема: «Гедеон - людина, яка перемогла свій страх». Опис: Як  активне і наполегливе втілення візії спричиняється до розвитку нашого покликання? Чи власна активнісь в пошукові та реалізації свого покликання не стоїть у протиріччі з молитвою і довірою Богові?


Покликання Гедеона. Заняття 5. Тема: «Гедеон - людина, яка перемогла свій страх». Опис: Страх був основною проблемою Гедеона. Як він переміг свій страх? Як Бог викорінював страх з душі Гедеона? Як Гедеон, перемігши свій страх, отримав перемогу над ворогами?


Покликання Гедеона. Заняття 6. Тема: «Гедеон - людина, яка перемогла свій страх». Опис: Важливим етапом реалізації покликання є вибір правильної стратегії. У чому полягала життєва стратегія Гедеона? Як витримати критику і переслідування? Чи був Гедеон чуйним і протистояв різним спокусам до смерті?