Перший візит Єпископа Віталія Кривицького до Бердичівського Санктуарія

IMG 6489Із серії: "З життя Кармелю"

Максим Железницький

_______

У неділю 2 липня у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божого Святого Скапулярія раділи з приводу першого візиту нового Єпископа, Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького.

На площі перед Бердичівським Санктуарієм Єпископа Віталія зустрічали брати Босі Кармеліти на чолі за настоятелем отцем Рафаїлом Мишковським OCD, численні парафіяни та Бердичівський міський голова Василь Мазур. На початку свого приїзду Єпископ Віталій вшанував мощі Блаженного Владислава Буковинського. Також Владику Віталія привітали діти, молодь та родини парафії. Молодь Кармелю запросила Єпископа на ІІІ Кармелітські Дні Молоді, які відбудуться з 10 по 13 серпня у Гвоздаві, а також разом з ним заспівали пісню «Співай для Ісуса».  Бердичівський міський голова Василь Мазур вручив Єпископу квіти та привітав його від усіх бердичівлян.

Після молитви перед Образом Матері Божої Святого Скапулярія відбулося спілкування Єпископа з представниками місцевих ЗМІ.

О 12 годині розпочалася Урочиста Служба Божа, яку очолив Єпископ Віталій Кривицький, Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, а йому співслужили: делегат провінціала Ордену Босих Кармелітів отець Юзеф Кухарчик OCD, настоятель Бердичівського Санктуарія отець Рафаїл Мишковський OCD, отець Максиміліан Подвіка OCD та секретар Єпископа отець Матеуш Адамські. Євангеліє прочитав отець Юзеф Кухарчик OCD, делегат Ордену Босих Кармелітів на України.

У проповіді Єпископ Віталій роздумував над уривком Євангелія від Матвія про те, як Ісус дає настанови Апостолам. Також він подякував бердичівським парафіянам за їхнє відкрите серце та радість щодо прийняття паломників, які щороку прибувають на Урочистості Матері Божої Святого Скапулярія.

Наприкінці Служби Божої настоятель Бердичівського Санктуарія отець Рафаїл Мишковський OCD подякував Єпископу - Ординарію за його пастирський візит та разом з парафіянами помолився за Пастиря нашої Київсько-Житомирської дієцезії довіривши його працю під опіку та заступництво Матері Божої Святого Скапулярія.

Медіа