Тереза Авільська запрошує до містики

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 1.

Опис:  Чому ми жевемо в антропоцентричній епосі? Що навчає нас про молитву св. Тереза Авільська? Чи розуміємо ми, що покликання до молитви – це дуже важливий аспект нашого покликання? Від пошуків людської любові до любові Божої у Терези.

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 2.

Опис: Моя особиста зустріч з Терезою. Початки покликання Терези. Яка біль спонукала Терезу до реформи Ордену? Секрет плідності Терези у тому, що вона знайшла таємні двері молитви в кімнату, де мешкав Бог. Які труднощі на молитві зустріла Свята?

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 3.

Опис: Як Тереза з братом в дитинстві вирішили потрапити в небо? Що таке внутрішня молитва? Як боротися з розсіянням на молитві? Як оживляти свою молитву в періоди сухості? Чому виділення стабільного часу для молитви є запорукою розвитку молитви?


Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 4.

Опис: Які духовні благодаті отримала Тереза на молитві? Чи варто говорити мирянам про містичний досвід? Як Бог на молитві відкривав Терезі теологічні правди? Чому мало в Церкві говориться про містику? У чому полягає містичне життя? К. Ранер: «Християнин ХХІ ст. або буде містиком, або його взагалі не буде».


Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 5.

Опис: У чому полягає покликання Марфи і Марії?  Як шукати гармонію між покликанням Марфи і Марії? Як розвивати споглядальний вимір свого покликання? Що образ внутрішнього замку св. Терези говорить нам про динаміку духовного розвитку людини?

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 6.

Опис: Як Тереза проходила період період «важкої молитви»? Як Тереза боролася з розсіянням і вибриками фантазії під час молитви? Що означає образ чотирьох способів підливання саду Терези?

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 7.

Опис: Що таке влита молитва? Які містичні благодаті, отримані під час молитви, описує Тереза? Які види візій описує Тереза? А може входити в містику небезпечно? Як містика католицька співвідноситься з містикою православною? У чому полягає різниця між духовними смаками  і духовними потіхами?

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 8.

Опис: Як великі благодаті на молитві спліталися з великими стражданнями у Терези? Як апостольска, реформаторська активність народилася з внутрішньої молитви у Святої? Як зовнішні проблеми не перешкоджали підтриманню внутрішнього миру Терези? Історія про те, як Тереза впала з возу. Як Тереза навчає нас підтримувати приязнь з Богом?

Тема: "Тереза Авільська запрошує до містики". Заняття 9.

Опис: Як через щиру молитву дійти відвертих і правдивих стосунків з Богом? Як навчитись щирої молитви? Чим відрізняється щирість на молитві від панібратства з Богом?