Хмельницький: ФК «Кармель» займає друге місце у "Кубку Трьох Царів"

9157Футбольна команда «Кармель» віком від 13 до 17 років, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві взяла участь у «Кубку Трьох Царів»,який відбувся у місті Хмельницькому. Турнір був проведений Відділом Спортивного Душпастирства Кам'янець-Подільської дієцезії. ФК "Кармель" був запрошений у якості команди-гостя.

Склад ФК «Кармель»: Антон Гончарук, Кирило Пашківський, Богдан Сідлецький, Олександр Римарчук (капітан команди), Ярослав Янчук, Олександр Космін, Вадим Левковський, Арсеній Петровський, Денис Рачинський. Тренер - Максим Железницький.

Розпочався турнір зі Служби Божої, які очолив Єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії. Після завершення Служби Божої відбувся спів колядок, різдвяна зустріч з Єпископом та жеребкування турніру. Крім, «Кубку Трьох Царів», який відбувався у двох вікових категоріях 12-14 років та 15-17 років (ФК «Кармель» брав участь у віковій категорії  15-17 років) ще відбувався «Кубок Святого Йоана Боско» серед хлопців віком від 18 років.

«Кубок Трьох Царів» проходив у спортивному комплексі «Новатор». У віковій категорії 15-17 років, де змагався ФК «Кармель» було ще чотири команди: «Fortes» Хмельницький, ХФК «Сіон» Хмельницький,  «Magnificat» Мурафа та «AgemaDei» Жмеринка. Турнір відбувався по коловій системі.

У першій грі ФК «Кармель» переміг «Fortes» з Хмельницького з рахунком 5-0. Забитими м’ячами відзначились Олександр Римарчук (двічі), Олександр Космін (двічі) та Ярослав Янчук.  У наступній грі ФК «Кармель» переміг «Magnificat» з Мурафи з рахунком 4-2. Забитими м’ячами відзначились: Ярослав Янчук (двічі), Кирило Пашківський та Олександр Римарчук. Несподівано ФК «Кармель» поступився «Сіону» з Хмельницького з рахунком 0-4. А у останній грі ФК «Кармель» переміг команду «AgemaDei» з Жмеринки з рахунком 5-3. Забитими м’ячами відзначились Олександр Римарчук (тричі), Олександр Космін та Ярослав Янчук.

За підсумками турніру, третє місце зайняла команда «AgemaDei» з Жмеринки, друге місце – ФК «Кармель» з Бердичева та переможцем турніру став ХФК «Сіон» з Хмельницького. Кращим гравцем турніру було визнано капітана ФК «Кармель» Олександра Римарчука.

ФК «Кармель» дякує за допомогу у поїздку до Хмельницького Братам Ордену Босих Кармелітів, а саме: настоятелю парафії – отцю Рафаїлу Мишковському OCD, делегату провінціала на Україні отцю Юзефу Кухарчику OCD та отцю Христофору Урбанському OCD, який був з командою у Хмельницькому, а також батькам юних футболістів та депутату Бердичівської міської ради Володимиру Левандовському.