Бердичів: П'яте паломництво "Легіону Марії" до Бердичівського Санктуарія

66666У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулося П’яте паломництво руху «Легіону Марії». Цього року до Бердичева прибули понад 200 легіонерів з Києва, Житомира, Львова, Кам’янець-Подільського, Чернівців, Броварів, Миколаєва, Чернігова, Бердичева, Новоград-Волинського, Хмельницького та інших міст.  Гостинно у Бердичеві усіх паломників зустріла Президент Коміціуму Легіону Марії Київсько-Житомирської дієцезії у місті Житомирі Емма Підгорчук.

Гаслом цьогорічного паломництвом було «Нарешті Моє Непорочне Серце затріумфує» та було присвячення до 100-річчя об’явлень Матері Божої у Фатімі. Конференцію на цю тему для учасників виголосив отець Лаврентій Жезіцький OSPPE з  Броварів.

Урочисту Службу Божу очолив Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович, а йому співслужили отці з різних парафії, які є відповідальними за «Легіон Марії» у своїх парафіях. Від імені господарів Санктуарія – братів Босих Кармелітів учасників паломництва привітав отець Павло Ферко OCD, заступник настоятеля Бердичівського Санктуарія.

Також під час паломництва відбувся спільний почастунок, зустріч легіонерів на тему «Як Непорочне Серце Марії діє в апостольсько-легіонерській праці», також учасники переглянули фільм по об’явлення Матері Божої у Фатімі, а також помолилися перед чудотворною Іконою Матері Божої Святого Скапулярія молитву про беатифікацію засновника руху Френка Даффа. На завершення бажаючі з рук отця Павла Ферка OCD  змогли прийняти шату Марії - Святий Скапулярій.

МедіаГалерея зображень