Бердичів-Гвоздава: 10-13 серпня - ІІІ Кармелітські Дні Молоді

ІІІKDMЗ 10 по 13 серпня в Бердичеві – Гвоздаві відбудуться ІІІ Кармелітські Дні молоді під гаслом«Шлях до свободи».


Для молодих людей тема внутрішньої свободи завжди дуже важлива і актуальна. Бо чи можеш про себе сказати, що ти в повні вільна людина? А може, постійно відчуваєш, що всередині тебе щось не дозволяє тобі розправити крила? Св. Йоан від Хреста, кармелітський святий, який постійно ходив з Біблією в руках, переконує, що шлях до свободи існує. Він проходить через твоє серце, через моменти «темної ночі», коли Бог зцілює твої внутрішні рани та очищує твій погляд.

Свобода,яку дає Господь, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, ким є нині, а ким покликані бути. ІІІ Кармелітські Дні Молоді − це час, щоб знайти не банальні відповіді на питання про те, як бути вільною людиною.

У програмі зустрічі: школа медитації, катехези та свідоцтва, майстер-класи, можливість сповіді та щоденна Євхаристія, намет пустельника, концерт «Кани», ігри, відпочинок та радість перебування разом.

Вік: 14-30 років

Докладна інформація та зголошення за посиланнями: http://karmel.org.ua/ua/molod/dni-molodi, https://www.facebook.com/karmel.molodi/

Сердечно запрошують: Босі Кармеліти, Терезіянки і Кармелітки Дитяти Ісус.

Медіа