Бердичів: Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

IMG 607318 червня Римсько-Католицька Церква в Україні святкувала Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани бердичівських парафій, парафій з навколишніх сіл та гості міста зібралися на Святкову Літургію у Костелі Святої Варвари.

Очолив Літургію та виголосив проповідь настоятель парафії Святої Варвари, декан Бердичівського деканату отець Віталій Бартов’як, а його співслужили настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію отець Рафаїл Мишковський OCD, а співслужили йому: босі кармеліти отець Павло Ферко OCD,  отець Петро Гершевич OCD,  вікарій парафії Святої Варвари отець Григорій Рассоленко та вікарій парафії Святого Марка отець Альберт Гаспарян.

Ця Урочистість є святом Євхаристії, яка є справжнім джерелом і вершиною життя Церкви. Урочистість Божого Тіла є днем особливого вшанування Господа нашого Ісуса Христа, присутнього у  храмах та каплицях під виглядом Пресвятого Таїнства у вигляді Хліба та Вина.

На завершення відбулась Євхаристійна процесія вулицями міста Бердичева від Костелу Святої Варвари до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Cвятого Скапулярію. Цього року вперше, яскраво доповнював урочисту процесію, чудовим виконанням музичних творів оркестр Бердичівського машинобудівного заводу «Прогрес» під керівництвом Анатолія Тетьоркіна.

По маршруту процесії було традиційно встановлено чотири вівтарі. Біля кожного з них була зупинка, під час якої  священики зачитувались слова з Євангелія та уділяли благословення.

На завершення процесії настоятель настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія отець Рафаїл Мишковський OCD подякував усім, хто допомагав у святковій процесії вулицями Бердичева.