Городок: ФК «Кармель» зайняв третє місце у Кубку Святого Йоана Павла ІІ

01268955Футбольний клуб «Кармель», який діє у Бердичеві при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію вперше взяв участь у Кубку Святого Йоана Павла ІІ з футзалу, який відбувся у місті Городок, Хмельницької області.  У цих змаганнях приймала участь старша команда ФК «Кармель». Крім ФК «Кармель» у турнірі взяли участь, ще п’ять команд, це: «Vita Сorda» (м. Кам’янець-Подільський), «ВДС» (м. Городок), «Camino» (м. Хмельницький), «Fortes» (м. Хмельницький) та ХФК «Magnificat» (с. Мурафа, Вінницької області).

Даний турнір проводив Відділ Спортивного Душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії і ФК «Кармель», як  представник іншої дієцезії, а саме Київсько-Житомирської був запрошений на турнір у якості команди-гостя. Команда вирушила до Городка за день до турніру. По дорозі до місця проведення була зупинка на молитву у Санктуарії Матері Божої Летичівської. По приїзду до Городка, завдяки керівнику Відділу Спортивного Душпастирства отця Олегу Жаруку команду було розміщено на ночівлю в Інституті Богословських наук, також було організовано харчування. Також команді вдалося провести тренування на майданчику зі штучним покриттям, де мав відбутися турнір.

День турніру розпочався зі сніданку у Інституті Богословських Наук. Далі команда вирушила до Вищої Духовної Семінарії Святого Духа, де спочатку відбулася конференція на тему «Священицький целібат. Що це?», яку виголосив отець Ришард Федерчик, а після її завершення було проведено жеребкування турніру. Далі відбулася Служба Божа, яку очолив та виголосив проповідь отець Олександр Бурмістров з Кам’янець-Подільського. Після спільного обіду у семінарії команди вирушили на майданчик для проведення турніру.

Склад ФК «Кармель»: Юрій Сак, Вадим Балахмей (капітан команди), Леонід Заблоцький, Василь Маринченко, Віталій Борисевич, Дмитро Виговський, Дмитро Боровічук, Олександр Римарчук.

Згідно жеребкування до групи «А» потрапили: «Camino» (м. Хмельницький), «Fortes» (м. Хмельницький) та ХФК «Magnificat» (с. Мурафа, Вінницької області), а до групи «Б»: «Vita Сorda» (м. Кам’янець-Подільський), «ВДС» (м. Городок) та ФК «Кармель».

У першій грі на турнірі ФК «Кармель» переміг команду ««Vita Сorda» з Кам’янець-Подільського з рахунком 4-0. Забитими м’ячами відзначились Василь Маринченко (двічі), Олександр Римарчук та Дмитро Виговський. У наступній грі бердичівляни зустрілися з командою господарів - «ВДС» - Вища Духовна Семінарія Святого Духа з Городка. Перемогу здобули господарі з рахунком 3-1. Забитий м’яч на рахунку Віталія Борисевича.

Зайнявши у групі друге місце, ФК «Кармель» вийшов до півфіналу, де зустрівся з переможцем іншої групи - ХФК «Magnificat». Перед початком півфінальних матчів відбулася молитва за мир в Україні та Коронка до Божого Милосердя.

Основний час у цікавій та напруженій грі між ХФК «Magnificat» та ФК «Кармель» завершився внічию 4-4. Забитими м’ячами відзначились Віталій Борисевич, Дмитро Боровічук, Леонід Заблоцький та Дмитро Виговський. А у серії післяматчевих пенальті перемогу здобули футболісти з Мурафи з рахунком 5-4.

У грі за третє місце ФК «Кармель» переміг команду «Fortes» з Хмельницького з рахунком 7-0 та став бронзовим призером Кубку Святого Йоана Павла ІІ. Забитими м’ячами відзначились Леонід Заблоцький (двічі), Дмитро Виговський (двічі), Вадим Балахмей, Віталій Борисевич та Олександр Римарчук.

У фінальному поєдинку зустрілися, господарі турніру «ВДС» та ХФК «Magnificat». Основний час завершився внічию 1-1. А у серії післяматчевих пенальті перемогли футболісти ХФК «Magnificat», яку стали володарями Кубку Святого Йоана Павла ІІ

Під час церемонії нагородження ФК «Кармель» був нагороджений медалями за третє місце, грамотою та примірниками семінарійного журналу. Кращим воротарем турніру став гравець ФК «Кармель» Юрій Сак, який отримав у подарунок пам’ятну статуетку.

Поїздку до Городка та виступ на турнірі погодився прокоментувати Кращий воротар турніру Юрій Сак.

«Виступ на цьогорічному турнірі св. Йоана Павла ІІ у місті Городок став дебютним для нашої команди на цих змаганнях, які вже стали традиційними і перш за все, хочеться подякувати господарям за виявлену гостинність та чудово організований турнір. Маю надію, що з Божою поміччю, такі турніри стануть традиційними, адже спорт  - це чудова можливість для нових знайомств, зустрічей та спілкування в колі християнської молоді. Бажаю організаторам цих чудових змагань не зупинятися на досягнутому, подальшого розвитку турніру, а для гравців ФК «Кармель» бронзові нагороди залишаться доброю згадкою про дні проведені в Городку, а також надією на повернення на цей турнір в наступному році» - розповів воротар ФК «Кармель» Юрій Сак.

Тренер та гравці ФК «Кармель» дякують організаторам турніру, особливо отцю Олегу Жаруку, отцю Олександру Бурмістрову, отцю Миколі Лучинському, диякону Вадиму ЗдоровуЮрію Карвацькому, семінаристам Вищої Духовної Семінарії Святого Духа  за чудово  організований та проведений турнір. Ми завжди будемо чекати на запрошення з Городка та будемо старатися обов’язково приїхати до Вас.  Ми вважаємо, що участю у цьому турнірі, ми досягли головного у таких змаганнях, це не перемоги однієї з команд або поразки, а того, що ми разом зібралися і через гру у футбол прославили Господа Бога, поспілкувалися та помолилися разом. Також сердечно дякуємо отцю Сергію Хитрому та усім працівникам Інституту Богословських Наук за чудове проживання та харчування.

 ФК «Кармель» також дякує братам Босих Кармелітам з постійну допомогу та підтримку, особливо настоятелю отцю Рафаїлу Мишковському OCD та куратору команди  Христофору Урбанські OCD. Також сердечно дякуємо нашим спонсорам, які завжди допомагають нашій команді, це: приватний підприємець Геннадій Вікторович Радзимінський та депутат Бердичівської міської ради Володимир Павлович Левандовський.

Галерея зображень