Бердичів: Християнська хода «Ні – аборту»

IMG 5603Другий рік поспіль за ініціативи спільноти «Легіон Марії» при Римсько-Католицькій парафії Святої Варвари у Бердичеві відбулася християнська хода «Ні – аборту» вулицями Бердичева від Костелу Святої Варвари до Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія.  Долучилися до даної ходи також підтримали парафіяни та духовенство Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія та прихожани інших християнських громад міста Бердичева.

Перед початком ходи перед Костелом Святої Варвари відбулася молитва, яку провів настоятель парафії Святої Варвари отець Віталій Бартов’як. По завершенню молитви до усіх присутніх мали змогу звернутися усі бажаючі.  З підтримкою проведення такого заходу у Бердичеві виступив Благодійний фонд «Місія в Україні»,який допомагає жінкам у важких життєвих ситуаціях.

Під час ходи учасники молилися та висловлювали свій протест проти абортів в Україні. Приємно відзначити, що у ході взяли участь бердичівляни різного віку. Від маленьких діток та людей старшого віку.

На площі перед Всеукраїнським Санктуарієм Матері Божої Святого Скапулярія біля пам’ятника Святого Йоана Павла ІІ відбулася молитва на завершення. Усі присутнім подякував за участь настоятель Бердичівського Санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD.

МедіаГалерея зображень