Довбиш: Молодша команда ФК «Кармель» - переможці Кубку Матері Божої Фатімської

5364Футбольний клуб «Кармель», який діє у Бердичеві при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію взяв участь у традиційному турнірі Кубку Матері Божої Фатімської, який відбувся у Довбиші.  Організатори проводили змагання у двох вікових категоріях до 12 років та до 18 років. Згідно Регламенту у старшій віковій групі грали на половину поля у формі сім польових гравців + воротар. У старшій віковій категорії приймали участь чотири команди з Довбиша, Бердичева, Житомира, Мар’янівки та Яблонного.  Молодша команда ФК «Кармель» взяла участь у турнірі до 18 років.

Склад ФК «Кармель»: Антон Гончарук, Данило Поліщук, Ярослав Пахолівецький, Віталій Борисевич, Юрій Іванішен, Назарій Каліщук, Вадим Пахолівецький, Олександр Римарчук (капітан команди), Ярослав Янчук,  Кирило Пашківський, Олександр Космін, Олександр Чайло, Богдан Сідлецький, Денис Рачинський

Розпочався турнір Службою Божою, яку очолив отець Вальдемар Павелець, настоятель Санктуарія Матері Божої Фатімської, а співслужили йому священики, які прибули з командами на турнір. А безпосередньо перед початком змагань відбулося урочисте відкриття турніру, у якому взяли участь: отець Вальдемар Павелець, настоятель Санктуарія Матері Божої Фатімської, головний суддя змагань Віктор Твардовський та представник Довбишської селищної ради Дмитро Медушевський.

У першій свої грі на турнірі ФК «Кармель» зустрівся з командою «Альфа» з Житомира. У цікавій грі перемогли здобули бердичівські футболісти з рахунком 5-3. Забитими м’ячами відзначилися Юрій Іванішен (двічі), Віталій Борисевич (двічі) та Ярослав Янчук.  Наступними суперниками бердичівлян стали господарі, команда «Санктуаріум» з Довбишу. Обидві команди показали дуже хорошу та цікаву грі. У цій «битві» переможця вирішив єдиний забитий м’яч. Його автором став футболіст «Кармелю» Віталій Борисевич після розіграшу кутового удару. У наступному матчі ФК «Кармель» зустрічався з командою Мар’янівки, яка до зустрічі з ФК «Кармель» здобула дві розгромні перемоги та не пропустила у свої ворота жодного м’яча. Бердичівляни добре налаштувалися на гру та здобули перемогу з рахунком 4-0. Забитими м’ячами відзначилися Віталій Борисевич, Юрій Іванішен та Олександр Римарчук (двічі). А завершальним матчем турніру для ФК «Кармель» був матч з командою Яблонного. Цей матч виявився найважчим для бердичівської команди. Гра завершилася внічию з рахунком 1-1. Забитий м’яч на рахунку Віталія Борисевича.

За підсумками турніру, ФК «Кармель» здобув перше місце у турніру, другими стали футболісти з Мар’янівки, а третіми – господарі – футболісти з Довбишу.  Кращим гравцем у складі ФК «Кармель» було визнано Назарія Каліщука.

Після завершення турніру, таку радісну та бажану перемогу прокоментував капітан молодшої команди ФК «Кармель» Олександр Римарчук.

«Дякуючи нашому тренеру наша дружня команда наполегливо тренувалася та готувалася до цього турніру. Ми вірили в успіх.Коли ми їхали дорогою до Довбишу, трохи були сумніви, була хмура дощова погода.Дорогою ми молилися, просили допомоги Божої Матері Бердичівської.  Вона нас почула. Було важко, команди суперників були сильними, але з вірою в Бога, з кожним забитим голом у нас прибувало натхнення.Я, як капітан команди хочу подякувати перш за все, нашому тренеру,  всім гравцям команди та всім хто за нас вболівав, за те, щоб ми змогли здобути перемогу, вибороли їїта привезли кубок Фатімської Божої Матері, хоча це було і не легко.Будемо надалі старатися щоб перемога завжди була за нами» - розповів Олександр Римарчук.

Тренер та гравці ФК «Кармель» дякують організаторам, особливо отцю Вальдемару Павельцю за чудово  організований та проведений турнір. Ми завжди будемо чекати на запрошення з Довбишу та будемо старатися обов’язково приїхати до Вас.  Ми досягли головного у таких турнірах, це не перемоги, а того, що ми разом зібралися і через гру у футбол прославили Господа Бога, поспілкувалися та помолилися разом. 

 ФК «Кармель» також дякує братам Босих Кармелітам з постійну допомогу та підтримку, особливо отцю Христофору Урбанські OCD, який був присутній з командою на турнірі, а також батьків гравців молодшої команди.

Максим Железницький

Галерея зображень