Бердичів: Виставка про ікону Матір Божу Бердичівську

17230235 1375083322534917 289602213 oПри  Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві у залі Святої Терези від Дитятка Ісуса, Вчителя Церкви (нижній храм) відкрито виставку присвячену історії, сьогоденню та культ ікони Матері Божої Бердичівської.  Всього вона налічує 37 дошок та 4 вітрини.

Експозиція підготовлена отцем Павлом Ферко OCD та парафіянином Віктором Рембаловичем. Також суттєво їм допомогли у наповненні виставки інші люди, які зібрали та пожертвували матеріали або експонати для виставки.

Під час відвідин виставки ви зможете побачити зібрані отцем Павлом Ферко OCD – фотографії, фотокопії, документи, зображення, графіки, книги, молитви, медалі, статті, листівки, магніти, вишиті ікони (українська вишивка або бісер), вірші та пісні для ілюстрації великого значення Образу, який був тричі коронований Папськими коронами та зник безвісти у 1941 році, але був намальований у новій версії у 1991 році, - копії, якого можна знайти у Польщі, Україні, Білорусі, Росії, Казахстану та Італії (Католицькі та православні Церкви, а також музеї і приватні будинки).

Останнім часом було написано дві праці про культ ікон та пастирське служіння в Санктуарії Матері Божої Бердичівської, а також виданий історичний альбом. Культ Матері Божої відроджується і Бердичівський Санктуарії у 2011 році за рішенням Єпископату України був оголошений Всеукраїнським Санктуарієм Матері Божої Святого Скапулярію.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб відвідати виставку!

Галерея зображень