Бердичів: Урочиста подячна процесія вулицями міста

DSC 0080Католики Бердичева завершили відзначення ювілею 25-річчя з нагоди повернення храму віруючим та 25-річчя з нагоди служіння Ордену Босих Кармелітів на Україні святковою процесією вулицями міста від каплиці по вулиці Чуднівській, 81 до Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярію.

Цей шлях обраний не випадково, тому саме цим шляхом віруючі ходили у маніфестаціях з вимогою повернути їм храм.  Саме у каплиці по вулиці Чуднівській працювали легендарні священики отці Амброзій та Бернард Міцкевичі, які разом з прихожанами вели боротьбу за повернення храмів у власність релігійної громади.

Згадуючи події 25 річної давнини, вірні пройшли святковою процесію вулицями міста, прославляючи Бога та дякували йому за повернення храмів. Співаючи, прихожани також дякували Господу Богу за можливість вільно висловлювати свої  релігійні погляди та молитися у рідних храмах.

На завершення святкування у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулася Служба Божа, яку очолив настоятель бердичівського Санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD.

Максим Железницький

Фото - Юрій Мельник