V Кармелітські Дні Молоді “Озброїтися мужністю”

Start date: Серпень 8, 2019

End date: Серпень 11, 2019

Монастир босих кармелітів у Бердичеві

Під час Кармелітських Днів Молоді нас щоразу супроводжує інший святий Кармелю. Цьогорічні зустрічі дадуть можливість пізнати історію життя та навчання св. Рафаїла Каліновського. Крім того, ми запросимо багато цікавих людей, старших і молодших, законних і світських, які поділяться своїми знаннями та досвідом про мужність людини з біблійного і духовного, сімейного та психологічного, медичного і екзистенціального боку.

Гаслом IV Кармелітських Днів Молоді в Україні буде:«Озброїтися мужністю». Для молодих людей тема довіри завжди дуже важлива і актуальна.Бо чи можеш про себе сказати, що ти вмієш вповні довіряти Богу? А може, постійно відчуваєш, що всередині тебе щось не дозволяє тобі розправити крила? Св. Тереза від Дитяти Ісус, кармелітська свята, переконує, що з довірою до Ісуса Твоє життя стане зовсім інше.

Довіра, яку вчить св. Тереза, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, ким є нині, а ким покликані бути. ІV Кармелітські Дні Молоді ? це час, щоб знайти небанальні відповіді на питання про те, як довірити Богу своє життя на все сто.