Календар подій

Урочистість Матері Божої Бердичівської

Start date: Липень 20, 2019

End date: Липень 21, 2019

Монастир босих кармелітів у Бердичеві

Урочистість Матері Божої Бердичівської

“Богородице, українську сім’ю
під Твій захист прийми!”

Дорогі паломникі!

Прийміть щире запрошення на Урочистість Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві.

У Бердичівському Санктуарії з XVII століття зберігається віра у переможне заступництво Богородиці. Після відродження  воєнних знищень, припинення дії комуністичного режиму, а особливо з 90-х років ХХ століття образ Матері Божої знову приваблює численних паломників. Санктуарій Матері Божої Бердичівської за рішенням римсько-католицьких єпископів України 2011 року отримав назву Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію – Володарки України. Щороку численнішою стає громада паломників, які прагнуть молитися перед іконою Матері Божої Бердичівської.

Гасло цьогорічних заходів «Богородице, українську сім’ю під Твій захист прийми!» нагадує про продовження в Україні «Року святості подружжя та сім’ї». Прагнемо у молитовній спільноті біля підніжжя Бердичівської Богородиці доручити Богу всю велику сім’ю мешканців нашої держави, а також кожну окрему родину, особливо тих, які потерпають від війни, розлуки, важких матеріальних умов, а також молодь, дітей, літніх людей, самотніх, розгублених і стражденних.

Нашу молитву на площі перед стінами Санктуарію у неділю, 21 липня, об 11 годині, очолить архієпископ Томмасо Капуто, під пастирською опікою  якого знаходиться Санктуарій Матері Божої в Помпеї ( Італія). Саме з цього Санктуарію прийшла «Помпейська дев?ятниця», яка приносить плід багатьох чудес благодаті Божої у відкриті до молитви людські серця. Разом з достойним гостем літургію відправлять єпископи України, Польщі та інших країн.

Чекаємо на Вас!
Босі Кармеліти з Бердичева

Програма Урочистостей:

20 липня, субота:
– Зустріч паломників з 16.00.
– Св. Меса о 18.00.
– Нічне чування о 22.00.

21 липня, неділя:
– Св. Меса за участю Єпископату України об 11.00.  Її очолить архієпископ Томмасо Капуто з Італії.

Більш інформації та контакт на сайті karmelberdychiv.org

 

V Кармелітські Дні Молоді “Озброїтися мужністю”

Start date: Серпень 8, 2019

End date: Серпень 11, 2019

Монастир босих кармелітів у Бердичеві

V Кармелітські Дні Молоді “Озброїтися мужністю”

Під час Кармелітських Днів Молоді нас щоразу супроводжує інший святий Кармелю. Цьогорічні зустрічі дадуть можливість пізнати історію життя та навчання св. Рафаїла Каліновського. Крім того, ми запросимо багато цікавих людей, старших і молодших, законних і світських, які поділяться своїми знаннями та досвідом про мужність людини з біблійного і духовного, сімейного та психологічного, медичного і екзистенціального боку.

Гаслом IV Кармелітських Днів Молоді в Україні буде:«Озброїтися мужністю». Для молодих людей тема довіри завжди дуже важлива і актуальна.Бо чи можеш про себе сказати, що ти вмієш вповні довіряти Богу? А може, постійно відчуваєш, що всередині тебе щось не дозволяє тобі розправити крила? Св. Тереза від Дитяти Ісус, кармелітська свята, переконує, що з довірою до Ісуса Твоє життя стане зовсім інше.

Довіра, яку вчить св. Тереза, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, ким є нині, а ким покликані бути. ІV Кармелітські Дні Молоді ? це час, щоб знайти небанальні відповіді на питання про те, як довірити Богу своє життя на все сто.

Реколекції для кандидатів до Ордену

Start date: Жовтень 4, 2019

End date: Жовтень 6, 2019

Монастир босих кармелітів у Бердичеві

Реколекції для кандидатів до Ордену

Бог не перестає кликати молодих людей, що залишили все і пішли за Ним. Може і Тебе учинити апостолом в монашої рясі?

Запрошуємо всіх хлопців віком від 17 років на реколекції, які допоможуть в розпізнаннi свого покликання. Реколекції відбудуться в монастирі босих кармелітів у Бердичеві з 4 по 6 жовтня 2019 р. Реколекції розпочинатимуться о 18.00 в п’ятницю Святою Службою в Санктуарії Матері Божої Св. Скапулярія, а закінчуватимуться в неділю о 14.00.

Для тих, хто зацікавився Орденом Босих Кармелітів чи нашою харизмою, будуть мати гарну нагоду щоб ознайомитись з нашим способом життя, а також познайомитись особисто з отцями, які живуть і працюють у монастирі у Бердичеві.

Так-як кількість місць є обмежена, просимо передчасно зголоситися про намір брати участь в реколекціях . Контактний номер для зголошення: 067 592 52 30 – о. Максиміліан OCD